best_Time

Powrót po 2 miesiącach nieobecności – wyjaśnienie

Charakter tego wpisu jest bardzo osobisty i służy wyjaśnieniu mojej nieobecności na przełomie ostatnich 2 miesięcy. Uważam, że jestem Wam wszystkim to winien. Osoby, które poczuły się w pewien sposób zaniedbane lub pominięte przez brak kontaktu z mojej strony, proszę o przeczytanie poniższego tekstu.

Moja Mama zmagała się na przełomie ostatnich miesięcy z ciężką chorobą nowotworową. W miesiącu styczniu objawy choroby były już tak silne, że postanowiłem zapewnić jej praktycznie 24 godzinną opiekę z mojej strony. Był to niezwykle ciężki dla mnie okres i nie byłem w stanie skupić się na jakiejkolwiek pracy, zdrowie Mamy było dla mnie absolutnie najważniejsze. Niestety pomimo dołożeniu wszelkich starań, Mama odeszła pod koniec stycznia.

Potrzebowałem kolejnego miesiąca aby poukładać myśli i oswoić się z tym nagłym dla mnie wydarzeniem. Myślę, że ktoś kto nie przeżył śmierci najbliższej osoby, nie jest w stanie sobie wyobrazić jak wielki jest to ból, dlatego proszę wszystkich o zrozumienie. Gdybym powiedział, że wszytko jest już w najlepszym porządku to bym skłamał ale czuję się coraz lepiej i mam nadzieję, że niedługo będę mógł znowu w pełni poświęcić się pracy dla Was. W każdym razie 24 lutego odbyło się reorganizacyjne spotkanie zespołu AleGitary i pomału wracamy do gry.

Wasz Bajo


Przeczytaj inne moje wpisy na blogu